Szkolenia

Chcesz zdobyć wiedzę na temat prawnej obsługi loterii i konkursów?

Prowadzimy szkolenia z zakresu podstaw prawno-podatkowych związanych z organizacją loterii promocyjnych, loterii audiotekstowych, fantowych konkursów, programów lojalnościowych, sprzedaży premiowych, programów motywacyjnych, a także szkolenia z zakresu ochronnych danych osobowych i szkolenia z zakresu ochrony autorskich praw osobistych i autorskich praw majątkowych. Realizujemy szkolenia otwarte, zamknięte dla wybranych grup, szkolenia dedykowane oraz szkolenia indywidualne. Po wcześniejszej analizie, dostosowujemy program szkolenia do potrzeb naszego Klienta. Po szkoleniach wydajemy Certyfikaty ich ukończenia. Po szkoleniu za zakresu organizacji poszczególnych gier hazardowych zgodnie z ustawa o grach hazardowych wydajemy Zaświadczenia ważne przez okres 3 lat uprawniające do nadzoru nad poszczególnymi grami hazardowymi.

Pełny program szkoleń znajdziecie Państwo na naszej specjalnej dedykowanej stronie

www.gamaszkolenia.pl

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

Nasze indywidualne podejście do każdego projektu oraz dbałość o detale gwarantują nie tylko zgodność z przepisami, ale także innowacyjne i skuteczne rozwiązania dostosowane do unikalnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Wiedza i doświadczenie

Szkolenia prowadzone przez ekspertów z zakresu prawnej organizacji loterii w dostosowanie do potrzeb klienta

Dostosowanie do potrzeb klienta

Organizujemy otwarte szkolenia, dostosowane do potrzeb klientów

Certyfikat

Uczestnictwo w szkoleniu jest potwierdzane zaświadczeniem uprawniającym do nadzoru nad loteriami

Skontaktuj się z Nami! Oferujemy szeroką gamę szkoleń i usług!

Prawna obsługa loterii

Skorzystaj również z naszej oferty konsultacji online.

Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych e- konsultacji dotyczących organizacji loterii. Nasi doświadczeni prawnicy doradzą Ci jakie kroki podjąć i wyjaśnią aspekty prawne związane z loterią. Omówimy przepisy prawne, rejestrację, ochronę uczestników, podatki, ryzyko i ograniczenia, oraz etapy organizacji loterii. Skontaktuj się z nami, aby zapewnić zgodność z przepisami i sprawną organizację loterii.