Finał loterii 7Aut x Budda

W dniu 14 stycznia 2024 roku miałam przyjemność być świadkami zakończenia jednej z najbardziej innowacyjnych loterii promocyjnych ostatnich lat – 7Aut X Budda. Jest mi niezmiernie miło, że mogłam być częścią tego wydarzenia. Jako ekspert zadbałam o prawne zabezpieczenie loterii.

Z perspektywy prawnej, loteria 7Aut X Budda stanowiła fascynujący przypadek. Zgodność z lokalnymi i międzynarodowymi przepisami dotyczącymi gier losowych, ochrona danych osobowych uczestników oraz zapewnienie transparentności procesu – to tylko niektóre z wyzwań, które zostały skutecznie rozwiązane przeze mnie, ekspertkę Beatę Wentura-Dudek.

Tym razem kreatywny youtuber dał uczestnikom szansę na zgarnięcie nagród o łącznej wartości 3 milionów złotych, w tym luksusowych aut i innych atrakcyjnych nagród. To wydarzenie nie tylko przyciągnęło uwagę szerokiej publiczności, ale również ustanowiło nowy rekord na polskim YouTube, przyciągając w szczytowym momencie transmisji na żywo niemal 680 tysięcy widzów. Z perspektywy prawnej, organizacja tak dużej loterii wiąże się z wieloma wyzwaniami. Dzięki profesjonalnemu podejściu Buddy oraz zaufaniu ekspertom, loteria odniosła spektakularny sukces.

Zobacz również