Pilotaż akcji 7 aut x Budda

To już kolejna akcja loteryjna youtubera Buddy, którą mam przyjemność nadzorować pod względem prawnym. Tym razem kreatywny twórca internetowy wymyślił loterię, w której do wygrania jest aż 7 luksusowych aut.

Jest to zdecydowanie jeden z najgłośniejszych konkursów w Polsce. Łączna kwota wydana na nagrody liczy blisko 3,5 miliona złotych, to zarówno auta jak i nagrody dodatkowe. Żeby wziąć udział w losowaniu wystarczy zakupić e-booka w jednej z 4 opcji. Szczegóły znajdziecie w przygotowanym przez nas regulaminie i na stronie https://www.7aut.pl/

Przy organizacji takich przedsięwzięć ważne jest prawne zabezpieczenie akcji. Jestem specjalistką, która podejmie się zapewnienia legalności takich konkursów już na etapie samego pomysłu. Pomagam w uzyskaniu zgody regulatora, jasnym określeniu zasad loterii, zapewnieniu zgodności z przepisami o ochronie danych osobowych, informowaniu uczestników o ewentualnych podatkach i opłatach związanych z wygraną, przestrzeganiu zasad etycznego marketingu, legalnym przekazywaniu nagród, oraz w określeniu zakresu odpowiedzialności organizatora. Prawne zabezpieczenie loterii to obowiązek, ale też budowanie pozytywnego i godnego zaufania wizerunku.

Zobacz również