Kompleksowe usługi w zakresie obsługi prawnej loterii

Doradzamy jak prawidłowo odprowadzać podatki od nagród

Doradzamy jak rozliczyć podatkowo różne akcje promocyjne. Udzielamy wyczerpujących informacji na temat różnic w regulacjach prawnych i podatkowych w związku z wydawaniem nagród w akcjach wspierających sprzedaż takich jak: loterie promocyjne, audioteksowe, konkursy, programy lojalnościowe, akcje motywacyjne, gwarantując szybkie, sprawne oraz bezbłędne rozliczenie każdego tego typu przedsięwzięcia.

Loterii zawsze towarzyszą emocje, a emocje sprzyjają sprzedaży

Udział w loterii przy okazji dokonywania zakupów lub ciekawego wydarzenia cieszy się w Polsce dużą popularnością. Konsumenci bardzo chętnie korzystają z tej formy urozmaicenia codziennych czynności. Każdy chyba chciałby przy okazji zwykłych zakupów wygrać wartościową nagrodę praktycznie za darmo. Z perspektywy uczestnika udział w loterii to rozrywka i szansa na łatwą wygraną, a z perspektywy przedsiębiorcy – możliwość szybkiego i skutecznego zwiększenia dochodów.

Dla przedsiębiorcy organizacja loterii może mieć wiele zalet: wzrost rozpoznawalności marki, zwiększenie sprzedaży, efektywne wprowadzenie zupełnie nowego produktu na rynek, ale też przybycie nowych klientów.

Z tej formy promocji usług i towarów korzysta wiele podmiotów: galerie handlowe, stowarzyszenia i fundacje, sieci sklepów, spółki skarbu państwa, samorządy, a co ciekawe i coraz popularniejsze – również influencerzy. 

Skorzystaj z naszego
doświadczenia!

Organizujesz loterię i chcesz mieć pewność,
że jest dobrze przygotowana prawnie?

Sprawdź też