Kompleksowe usługi w zakresie obsługi prawnej loterii

Regulaminy loterii, konkursów i sprzedaży premiowych, programów lojalnościowych

Oferujemy różne propozycje regulaminów według indywidualnych potrzeb Klienta. Opracowujemy koncepcje loterii promocyjnych, fantowych, audioteksowych i konkursów promocyjnych z myślą o wprowadzeniu produktu na rynek, reklamie produktu, podniesieniu sprzedaży, budowaniu lub wzmacnianiu lojalności klienta, motywowaniu sprzedawców i spełnianiu innych potrzeb. Doradzamy w zakresie stosowania bezpiecznych mechanizmów loterii i innych akcji wspierających sprzedaż.

Loterii zawsze towarzyszą emocje, a emocje sprzyjają sprzedaży

Udział w loterii przy okazji dokonywania zakupów lub ciekawego wydarzenia cieszy się w Polsce dużą popularnością. Konsumenci bardzo chętnie korzystają z tej formy urozmaicenia codziennych czynności. Każdy chyba chciałby przy okazji zwykłych zakupów wygrać wartościową nagrodę praktycznie za darmo. Z perspektywy uczestnika udział w loterii to rozrywka i szansa na łatwą wygraną, a z perspektywy przedsiębiorcy – możliwość szybkiego i skutecznego zwiększenia dochodów.

Dla przedsiębiorcy organizacja loterii może mieć wiele zalet: wzrost rozpoznawalności marki, zwiększenie sprzedaży, efektywne wprowadzenie zupełnie nowego produktu na rynek, ale też przybycie nowych klientów.

Z tej formy promocji usług i towarów korzysta wiele podmiotów: galerie handlowe, stowarzyszenia i fundacje, sieci sklepów, spółki skarbu państwa, samorządy, a co ciekawe i coraz popularniejsze – również influencerzy. 

Skorzystaj z naszego
doświadczenia!

Organizujesz loterię i chcesz mieć pewność,
że jest dobrze przygotowana prawnie?

Sprawdź też