Kompleksowe usługi w zakresie obsługi prawnej loterii

Szkolenia i wydawanie zaświadczeń do nadzoru loterii

W ramach naszej działalności prowadzimy szkolenia obejmujące podstawy prawne i podatkowe dotyczące prowadzenia loterii promocyjnych, audiotekstowych, konkursów z nagrodami rzeczowymi, programów lojalnościowych, sprzedaży z premią, oraz programów motywacyjnych. Organizujemy również kursy związane z ochroną danych osobowych oraz praw autorskich osobistych i majątkowych. Nasze szkolenia są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, którym oferujemy zarówno szkolenia otwarte, jak i zamknięte-dedykowane grupom lub osobom indywidualnym. Po każdym kursie uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia. Dodatkowo, po zakończeniu szkolenia z zakresu organizacji gier hazardowych zgodnie z ustawą o grach hazardowych, wydajemy zaświadczenia ważne przez 3 lata, uprawniające do nadzoru nad grami hazardowymi.

Pełny program szkoleń znajduje się na dedykowanej stronie:

www.gamaszkolenia.pl

Loterii zawsze towarzyszą emocje, a emocje sprzyjają sprzedaży

Udział w loterii przy okazji dokonywania zakupów lub ciekawego wydarzenia cieszy się w Polsce dużą popularnością. Konsumenci bardzo chętnie korzystają z tej formy urozmaicenia codziennych czynności. Każdy chyba chciałby przy okazji zwykłych zakupów wygrać wartościową nagrodę praktycznie za darmo. Z perspektywy uczestnika udział w loterii to rozrywka i szansa na łatwą wygraną, a z perspektywy przedsiębiorcy – możliwość szybkiego i skutecznego zwiększenia dochodów.

Dla przedsiębiorcy organizacja loterii może mieć wiele zalet: wzrost rozpoznawalności marki, zwiększenie sprzedaży, efektywne wprowadzenie zupełnie nowego produktu na rynek, ale też przybycie nowych klientów.

Z tej formy promocji usług i towarów korzysta wiele podmiotów: galerie handlowe, stowarzyszenia i fundacje, sieci sklepów, spółki skarbu państwa, samorządy, a co ciekawe i coraz popularniejsze – również influencerzy. 

Skorzystaj z naszego
doświadczenia!

Organizujesz loterię i chcesz mieć pewność,
że jest dobrze przygotowana prawnie?

Sprawdź też