Kompleksowe usługi w zakresie obsługi prawnej loterii

Uzyskiwanie zezwoleń

Przygotowujemy niezbędną dokumentację do uzyskania zezwolenia na urządzenie loterii do właściwej Izby Administracji Skarbowej (IAS).

Przekazujemy Organizatorowi informacje dotyczące wymaganych dokumentów, które stanowią załączniki do wniosku do IAS. Przygotowujemy i przekazujemy Organizatorowi wzór gwarancji bankowej, która jest wymagana do uzyskania zezwolenia na urządzenie loterii. Reprezentujemy Organizatora w Izbie Administracji Skarbowej. Prowadzimy rozmowy i korespondencję w imieniu Organizatora z IAS doprowadzając skutecznie do uzyskania zezwolenia na przeprowadzenie loterii.

Loterii zawsze towarzyszą emocje, a emocje sprzyjają sprzedaży

Udział w loterii przy okazji dokonywania zakupów lub ciekawego wydarzenia cieszy się w Polsce dużą popularnością. Konsumenci bardzo chętnie korzystają z tej formy urozmaicenia codziennych czynności. Każdy chyba chciałby przy okazji zwykłych zakupów wygrać wartościową nagrodę praktycznie za darmo. Z perspektywy uczestnika udział w loterii to rozrywka i szansa na łatwą wygraną, a z perspektywy przedsiębiorcy – możliwość szybkiego i skutecznego zwiększenia dochodów.

Dla przedsiębiorcy organizacja loterii może mieć wiele zalet: wzrost rozpoznawalności marki, zwiększenie sprzedaży, efektywne wprowadzenie zupełnie nowego produktu na rynek, ale też przybycie nowych klientów.

Z tej formy promocji usług i towarów korzysta wiele podmiotów: galerie handlowe, stowarzyszenia i fundacje, sieci sklepów, spółki skarbu państwa, samorządy, a co ciekawe i coraz popularniejsze – również influencerzy. 

Skorzystaj z naszego
doświadczenia!

Organizujesz loterię i chcesz mieć pewność,
że jest dobrze przygotowana prawnie?

Sprawdź też